Kitul de măsurare mediu UW2000 servește în primul rând la testarea apei, dar poate fi folosit si pentru analiza solului.
Carcasă din aluminiu robust, bine – compartimentat, cu spatiu de depozitare pentru echipamente si reactivi în trei niveluri.
Domeniul de aplicare de livrare: Echipamente de laborator (cuve, pahar, perie de curatare, seringi de probă, eprubete, spatula), hidroxid de sodiu și acid clorhidric. Un set de reactivi pentru fotometru – determinare amoniu, azotat, fosfat, fier, cupru, cromat, clorură, sulfat, sulfura, cianura, clor și nitrit. Controlat de un microprocesor – fotometru, termomentru, pH – cu interfață serială; Electrod combinat pentru măsurarea pH – ului; Senzor de temperatură PTC cu 5 m de cablu și de măsurare pentru măsurarea temperaturii adâncimea apei; măsoara conductivitatea cu interfață serială și logger de date; Sonda de conductivitate; Luxmetru cu 5 m de cablu poate fi folosit ca un indicator de adâncime.

Jetoane si semne aritmetice - magnetice
Domino - Adunare si Scadere pana la 20
Trusa Magnetica de cartonase cu numere si semne
Tava inox pentru laborator
Trusa de bare colorate
Lada de gimnastica Euro - 5 piese
Unde suntem in casa
Linia numerelor de la 1 la 10
Kit reumplere EcoLab
Minerale si roci
Spirtiera, metal, 100ml
Correct use of some misleading words/ The article
Pipete din plastic, 3ml, 10buc.
Geoboard, joc creativ cu elastice 




















Recenzii
There are no reviews yet