Kitul de măsurare mediu UW2000 servește în primul rând la testarea apei, dar poate fi folosit si pentru analiza solului.
Carcasă din aluminiu robust, bine – compartimentat, cu spatiu de depozitare pentru echipamente si reactivi în trei niveluri.
Domeniul de aplicare de livrare: Echipamente de laborator (cuve, pahar, perie de curatare, seringi de probă, eprubete, spatula), hidroxid de sodiu și acid clorhidric. Un set de reactivi pentru fotometru – determinare amoniu, azotat, fosfat, fier, cupru, cromat, clorură, sulfat, sulfura, cianura, clor și nitrit. Controlat de un microprocesor – fotometru, termomentru, pH – cu interfață serială; Electrod combinat pentru măsurarea pH – ului; Senzor de temperatură PTC cu 5 m de cablu și de măsurare pentru măsurarea temperaturii adâncimea apei; măsoara conductivitatea cu interfață serială și logger de date; Sonda de conductivitate; Luxmetru cu 5 m de cablu poate fi folosit ca un indicator de adâncime.

Puzzle stratificat Fractii - Cercuri
Abac demonstrativ cu cuburi demontabile, pana la 100
Burete umed Giotto
Penseta cu lupa
Schelet pisica
Clema dubla pentru biureta
Bare colorate pentru adunare si scadere pana la 10
Model inima functionala
Constructii din paie
Literele alfabetului
Dispozitiv pentru demonstrarea dilatatiei termice lineare a metalelor
Microscop digital DTX RC1 cu telecomanda
Set creativ pentru asamblare Masini Simple
Sectiune piele marita de 105x
Trusa fractii - magnetic
Nouns plural nouns latin-greec origin/ Rules of reading vowels
Schelet uman cu vizualizare sistem muscular pe suport cu role
Schelet iepure
Arzator cu gaz pentru laborator
Fotografiile Obiectelor din casa
Ceasornic pentru elevi 11 cm
Lupa cu recipient
Cronometru digital SW-120
Clasificarea culorilor - Invata sa numeri
Voltmetru scolar
Sa protejam Planeta: Economisirea Apei
Zaruri reinscriptibile
Fenomenele de baza ale Magnetismului
Suflanta aer de mare putere
Minge baschet Prosper 



















Recenzii
There are no reviews yet